Logopedia

Centrum Kompleksowej Terapii WRZOS- MED  to także specjalistyczny Gabinet Logopedyczny Metody i techniki pracy dobierane są zawsze indywidualnie, zgodnie z potrzebami i możliwościami Dziecka.

Praca z dziećmi to nasza pasja. Naszą misją jest łączenie popartych naukowo metod - niejednokrotnie nowatorskich -  w pełni bezpiecznych, skutecznych i profesjonalnie przeprowadzonych rozwiązań medycznych, które leczą – nieraz przez zabawę.W ramach wykonywanej praktyki z zakresu terapii logopedycznej i pedagogicznej oferujemy  zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe;  z zastosowaniem różnorodnych metod. Pracujemy według światowych standardów , wśród których przykładowo wymienić można: m. in. Metody Dobrego Startu,  Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne,  Metody Glenn`a Domana, Metody Kinezjologii Edukacyjnej Pala Dennisona oraz z wielu innych . Biorąc pod uwagę szerokie spektrum zaburzeń komunikacyjnych, nasze odejście do Pacjenta opieramy na szczegółowej analizie jego osobowości i potrzeb – tworząc indywidualny i kompleksowy program terapii logopedycznej.

W ramach naszej pracy pozostajemy w stałym kontakcie z zespołem specjalistów z zakresu:  pediatrii, neurologopedii, rehabilitacji ruchowej, ortodoncji, stomatologii, laryngologii, audiologii, psychologii, pedagogiki. Nasi eksperci biorą udział w wielu naukowych konferencjach, seminariach; uznanych w branży medycznej warsztatach z zakresu logopedii i pedagogiki.
Dokładamy szczególnych starań by dziecko uczestnicząc w terapii logopedycznej uczyło się, ćwiczyło, odkrywało fascynujący świat mowy poprzez wyśmienitą zabawę. Z radością. Bezstresowo.

W ramach terapii, oferujemy materiały dydaktyczne do ćwiczeń - bezpłatnie.

W ramach terapii oferujemy:
JUŻ WKRÓTCE:
Zajęcia grupowe dla dzieci w wieku przedszkolnym- udana zabawa w gronie dzieci, stymulowanie rozwoju mowy.


Pedagog Specjalny, logopeda, spec.neurologopedia z elem.Audiologii i Foniatrii- Aneta Kapela tel 516 864 208

Zapraszamy!

KONTAKT

tel : +48 790 30 35 28
mateusz.hajdyla@hotmail.com

ADRES

Wrzosowa 31
43-300 Bielsko-Biała

GODZINY OTWARCIA

PN-PT     7:00-19:00
SOB          8:00-12:00 - indywidualnie
Pierwszy gabinet na Podbeskidziu wykorzystujący terapie na poziomie komórkowym!