Logopedia

Już wkrótce w budynku Centrum Kompleksowej Terapii WRZOS- MED można będzie również skorzystać z usług indywidualnego gabinetu logopedii utworzonego przez pedagoga specjalnego logopedę spec. neurologopedia z elem. Audiologii i Foniatrii mgr Anetę Kapelę, która do tej pory świadczyła usługi w ramach podmiotu leczniczego Centrum Kompleksowej Terapii WRZOS- MED.

Praca z dziećmi to jej pasja. Jej misją jest łączenie popartych naukowo metod - niejednokrotnie nowatorskich -  w pełni bezpiecznych, skutecznych i profesjonalnie przeprowadzonych rozwiązań medycznych, które leczą – nieraz przez zabawę.W ramach wykonywanej praktyki z zakresu terapii logopedycznej i pedagogicznej będzie oferować zarówno zajęcia indywidualne, jak i grupowe;  z zastosowaniem różnorodnych metod. Pani mgr Aneta Kapela pracuje według światowych standardów, wśród których przykładowo wymienić można: m. in. Metody Dobrego Startu,  Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne,  Metody Glenn`a Domana, Metody Kinezjologii Edukacyjnej Pala Dennisona oraz z wielu innych. Biorąc pod uwagę szerokie spektrum zaburzeń komunikacyjnych, swoje podejście do Pacjenta opiera na szczegółowej analizie jego osobowości i potrzeb – tworząc indywidualny i kompleksowy program terapii logopedycznej.

W ramach pracy będzie pozostawać w stałym kontakcie z zespołem specjalistów z zakresu:  pediatrii, neurologopedii, rehabilitacji ruchowej, ortodoncji, stomatologii, laryngologii, audiologii, psychologii, pedagogiki. Pani mgr Aneta Kapela bierze udział w wielu naukowych konferencjach, seminariach; uznanych w branży medycznej warsztatach z zakresu logopedii i pedagogiki.
Pani mgr Aneta Kapela zawsze w swojej pracy dokłada szczególne starania, by dziecko uczestnicząc w terapii logopedycznej nie tylko uczyło się, ćwiczyło, lecz by również odkrywało fascynujący świat mowy poprzez wyśmienitą zabawę- z radością i bezstresowo !

W ramach terapii, Pani mgr Aneta Kapela będzie udostępniała materiały dydaktyczne do ćwiczeń - bezpłatnie.

W ramach terapii Pani mgr Aneta Kapela będzie oferować:
Już dziś zachęcamy do skorzystania z usług indywidualnego gabinetu logopedii !!!

Pedagog Specjalny, logopeda, spec.neurologopedia z elem.Audiologii i Foniatrii- Aneta Kapela tel 516 864 208

Zapraszamy!

KONTAKT

tel : +48 790 30 35 28
mateusz.hajdyla@hotmail.com

ADRES

Wrzosowa 31
43-300 Bielsko-Biała

GODZINY OTWARCIA

PN-PT     7:00-19:00
SOB          8:00-12:00 - indywidualnie
Pierwszy gabinet na Podbeskidziu wykorzystujący terapie na poziomie komórkowym!