Rehabilitacja

Rehabilitacja w Centrum Kompleksowej Terapii WRZOS-MED to:

Te trzy najważniejsze elementy prowadzą pacjenta do osiągnięcia perfekcyjnej formy.
Rewolucyjne efekty zawdzięczamy tu m.in. wykorzystaniu certyfikowanego urządzenia medycznego: INDIBA ACTIV.

Terapia manualna w połączeniu z zastosowaniem urządzenia INDIBA ACTIV  pozwala osiągnąć potrójny efekt terapeutyczny: wzrost prędkości procesu gojenia, efekt regenerujący i znieczulający. Skutki te odczuwalne są zarówno w przypadku ostrych dolegliwości, jaki i przewlekłych schorzeń.

Wyróżnia nas indywidualnie opracowywany dla każdego pacjenta plan terapeutyczny, oparty na rzetelnej, szerokiej diagnostyce; plan każdorazowo dopasowany do potrzeb i możliwości podopiecznych.

Celem proponowanej przez Nasze centrum terapii jest uzyskanie trwałego efektu, dlatego nasze działania ukierunkowane są nie tylko na  zlikwidowanie odczuwanego przez Pacjenta bólu, ale również zapobieganie jego ewentualnym powrotom.Zdajemy sobie sprawę, jak istotną rolę pełni tu świadomość samego Pacjenta, dlatego skupiamy się na budowaniu tej świadomości poprzez przystępne wyjaśnienie przyczyn powstania zdiagnozowanych dolegliwości.

Aby sprostać naszym założeniom, stale podnosimy swoją wiedzę i kwalifikacje, dzięki czemu nasi Pacjenci mogą liczyć na wszechstronną pomoc w drodze do pełnego zdrowia.

WSKAZANIA:


 


KONTAKT

tel : +48 790 30 35 28
mateusz.hajdyla@hotmail.com

ADRES

Wrzosowa 31
43-300 Bielsko-Biała

GODZINY OTWARCIA

PN-PT     7:00-19:00
SOB          8:00-12:00 - indywidualnie
Pierwszy gabinet na Podbeskidziu wykorzystujący terapie na poziomie komórkowym!